Abalıoğlu Holding A.Ş. Anasayfa    Abalıoğlu Holding A.Ş. İletişim    Abalıoğlu Holding A.Ş. Site haritası     
Skip Navigation Links
Kurumsal Expand Kurumsal
Grup Şirketleri ve İştirakler Expand Grup Şirketleri ve İştirakler
Sosyal Performans Expand Sosyal Performans
İnsan Kaynakları Expand İnsan Kaynakları
Abalıoğlu Holding A.Ş. Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Grup Şirketleri Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler
Abalıoğlu Holding İletişim İletişim Abalıoğlu Holding Site Haritası Site Haritası Abalıoğlu Holding TürkçeAbalıoğlu Holding English
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.   Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.  
Abalıoğlu Tekstil Sanayi A.Ş.

1990 yılında Denizli’de kurulan Abalıoğlu Tekstil, 35 Bin  kapalı alan üstünde yılda 10 Bin Ton /yıl iplik üretim kapasitesine sahipken, üretim süreci, Dünya USTER istatistiklerinin en üst değerlerine göre gerçekleştirilmektedir.

2006 yılında uluslar arası alanda rekabet edebilmek için Denizli’deki üretim tesisinin bir bölümünü Mısır’daki yeni tesisine kaydırma kararı alınmıştır. Denizli fabrikada ise katkı payı yüksek, teknik ürünlere yönelmek için Ar-Ge faaliyetlerine özel önem verip gerekli yatırımları yapmıştır.

2006 yılında Mısır İskenderiye’de temelleri atılan CSA Textile Egypt S.A.E. tesisi 2008 yılında üretime geçmiş, 21.01.2009 tarihinde Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen’in katıldığı törenle resmi açılışı yapılmıştır.

Abalıoğlu Holding A.Ş. ve İtalyan Marchi&Fildi SPA’nın %50 - 50 ortaklığının doğan, yenilikçi bir iplik firması olan Filidea’nın ana üretim tesisi Denizli’de iken İtalya’nın Biella Şehrinin Piemonte Bölgesinde ise AR GE merkezinin yanında ayrıca bir iplik boya tesisi de bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için:  tekstil.abalioglu.com.tr


Yukarı

 
  Takip edin Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Bilgi Toplumu Hizmetleri   Gizlilik Politikamız    
 
Abalıoğlu Holding A.Ş.