Abalıoğlu Holding A.Ş. Anasayfa    Abalıoğlu Holding A.Ş. İletişim    Abalıoğlu Holding A.Ş. Site haritası     
Skip Navigation Links
Kurumsal Expand Kurumsal
Grup Şirketleri ve İştirakler Expand Grup Şirketleri ve İştirakler
Sosyal Performans Expand Sosyal Performans
İnsan Kaynakları Expand İnsan Kaynakları
Abalıoğlu Holding A.Ş. Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Grup Şirketleri Grup Şirketleri ve İştirakler
Abalıoğlu Holding Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler Basında Biz - Duyurular - Gruptan Haberler
Abalıoğlu Holding İletişim İletişim Abalıoğlu Holding Site Haritası Site Haritası Abalıoğlu Holding TürkçeAbalıoğlu Holding English
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.
Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.   Abalıoğlu Holding A.Ş. Abalıoğlu Holding A.Ş.  
Erke Gübre Üretim Satış ve Pazarlama A.Ş.

Tarım sektöründe nitelikli bir dönüşüme destek veren düzenleyici kurumlar, çiftçiler ve dağıtım ağındaki tüm paydaşları ile omuz omuza vererek Türkiye’ye ve insana katkı sağlamayı misyon olarak benimseyen Erke Gübre Üretim Satış ve Pazarlama A.Ş., 2012 yılında kurulmuş ve Osmaniye O.S.B. fabrikasında üretime başlamıştır. Bölgedeki tarımsal potansiyel ve Şirket hedefleri paralelinde 2015 yılı Nisan ayında Adana O.S.B.’de yeni bir üretim tesisi satın almıştır. Böylelikle iki fabrikada yıllık 200.000 ton üretim kapasitesine ulaşılmıştır.

 

Türk tarımıyla ilgili sürdürülebilir tarımı destekleyen, ülke ekonomisindeki dışa bağımlı kimyasal girdilerin düşürülmesine katkı sağlayan, çevre kirliliğini en aza indiren, birim alandan en yüksek verim ve kaliteyi destekleyen ürünlerin üretimini hedefleyen Şirket,  bu kapsamda Nativa markasını tescil ettirmiş ve Adana tesisinin satın alınması ile piyasada iyi bilinen Matador ve Marathon markalarını da bünyesine katmıştır.

 

Fabrika, saha ve yönetim kadrosu dahil; toplamda 120 çalışanı ile Türkiye'nin bütün bölgelerine yayılmış 200’ün üzerinde bayisi bulunmaktadır. Türkiye’deki en büyük çiftçi birlikleri olan Tarım Kredi Kooperatifleri, Pankobirlik, Tariş ve benzeri kurumlar ile Türkiye genelinde sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Bunun yanı sıra ihracat alanında yapılan çalışmalar sonucu beş farklı ülkeye gübre sevkiyatı tamamlanmış olup, 2020 yılında üretiminin %30’unu ihraç eden bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.


 

2017 yılı başında Abalıoğlu Holding Kuruluşu olan Dentaş Kağıt Sanayi A.Ş. ile ortaklığa giden Şirket, günümüzde güçlü mali yapısı ve deneyimli kadrosu ile sektöründe yeni başarılara imza atmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümleriyle yakın dönemde hayata geçirdiği AR-GE projeleri kapsamında, sektörde yeni sürprizlere hazırlanan ERKE GÜBRE, farklı lokasyonlarda yeni üretim tesisleri yatırımlarının da fizibilitesini yapmaktadır.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteli gübre’nin yeni adresi ERKE GÜBRE;

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,

ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi,

ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi


Kalite belge ve standartlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

www.erkegubre.com

 


Yukarı

 
  Takip edin Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Abalıoğlu Holding A.Ş. Facebook Bilgi Toplumu Hizmetleri    
 
Abalıoğlu Holding A.Ş.