GIZLILIK POLITIKAMIZ

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Abalıoğlu Holding Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Abalıoğlu Holding ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Abalıoğlu Holding veri tabanında bulunmaktadır. Abalıoğlu Holding'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Abalıoğlu Holding Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "Abone İşlemleri"nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Abalıoğlu Holding, hem de Abalıoğlu Holding 'un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Abalıoğlu Holding, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Abalıoğlu Holding Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Abalıoğlu Holding tarafından paylaşılmamaktadır. Abalıoğlu Holding, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Abalıoğlu Holding Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Abalıoğlu Holding veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Abalıoğlu Holding, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Abalıoğlu Holding'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, Abalıoğlu Holding'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Abalıoğlu Holding portalındaki on line aktivite, gerekse Abalıoğlu Holding'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Abalıoğlu Holding tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Abalıoğlu Holding aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Abalıoğlu Holding şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Abalıoğlu Holding, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"ABALIOĞLU HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ web sitesi" veya "Web Sitesi"; ABALIOĞLU HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ 'ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen ABALIOĞLU HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ web sitesi'ini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.